14 kwietnia 2024

Laweta. Twój drogowy anioł stróż

1 min read

Jeżeli cokolwiek stanie się podczas podróży, nie musi oznaczać to dla nas końca świata. Rozwiązaniem większości kłopotów, jakie możemy napotkać na trasie, jest laweta 24H. Firmy świadczące usługi pomocy drogowej i holowania pracują w trybie ciągłym. Zawsze jakiś pracownik czuwa pod numerem dyżurnym i jest gotowy wyjechać na interwencję w każdej chwili.

O jakich sytuacjach mówimy? Wypadki i awarie to codzienność. Laweta 24H to również rozwiązanie wielu mniejszych problemów. Jeśli nasze auto doznało jakiejś niewielkiej usterki, której nie potrafimy zlokalizować, warto wezwać pomoc. Kierowca jest najczęściej doskonale obeznany z zasadami działania poszczególnych układów samochodu. Będzie on w stanie poradzić sobie z większością najczęściej spotykanych usterek na miejscu, bez konieczności holowania.

Podobnie, gdy nagle zabraknie nam paliwa. Pracownik firmy holującej dowiezie nam jego taką ilość, byśmy byli w stanie dojechać do stacji benzynowej o własnych siłach. To nieodzowna pomoc, na którą możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy.