18 lipca 2024

Komu przydadzą się sejfy?

2 min read

Sejfy są jeszcze powszechniej widziane we własnych domach, efektywnie chroniąc posiadane poprzez nas ważne przedmioty. Sejf do domu może być zamykany na dużo sposobów, we współzależności od wymagań klienta. Odpowiedniej klasy sejf winien być nie jedynie praktyczny, jednak oraz estetyczny, zwłaszcza jeżeli nie będzie on zabudowany. Należałoby zastanowić się, jaki sejf dobrać, kierując się w podjęciu decyzji własnymi wymaganiami.

Istotne parametry oraz funkcje sejfów

Przede wszystkim nabywając sejfy musimy wiedzieć, do czego tak naprawdę będą one nam konieczne. Na ogół ludzie trzymają w sejfach własne oszczędności w postaci materialnej, bogate kosztowności, na przykład biżuterię, jak również istotne dokumenty, jakich uszkodzenie lub łupież pociągały by za sobą duże konsekwencje. Co należy rozumieć pod określeniem sejf? Otóż, jest to stalowe, ogniotrwałe pudło, zbiornik lub nieraz choćby szafa, jaka dedykowana jest do trzymania każdego typu dóbr materialnych. Bywa, iż określeniem sejfu charakteryzuje się skarbiec banku.

Sejf – klasy zabezpieczenia i typy zamków (kluczowy – elektroniczny), co znajduję się w propozycji ?

Na rynku w propozycji Klient może uzyskać sejf domowy najniższej wytrzymałości (budowy) realizujące klasę S1 (PN-EN 14450) teraz jest to norma dla szaf na broń (warunek legislatora przy przechowywaniu broni). Sejfy owe prezentują się jednościankową budową o grubości 3 [m] – niskiej wytrzymałości. Dodatkową klasą wytrzymałości jest S2 (PN-EN 14450), różni się ona od dotychczasowej dokumentacją. Ma dwuściankową strukturę. Wyjścia owe są głównymi zabezpieczeniami (niewątpliwie certyfikowanymi) w grupie sejfów (sejf do domu) – zabezpieczeń pasywnych. Sprawdź https://www.impeximp.pl