21 maja 2024

Ubezpieczenie samochodu- wszystko co musisz wiedzieć

1 min read

pixabay.com/Tumisu

Polisa samochodowa składa się z dwóch części – ubezpieczenia OC i ubezpieczenia majątkowego OC. Ubezpieczenie mienia od odpowiedzialności cywilnej obejmuje wszelkie szkody w ubezpieczonym pojeździe, a także w innych pojazdach lub mieniu, które mogą ulec uszkodzeniu, jeśli Twój pojazd ulegnie wypadkowi. Jest to również znane jako ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, pożaru i kradzieży.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pokrywa wszelkie zobowiązania prawne, które mogą zostać przez Państwa poniesione. Płaci również za szkody wyrządzone przez Państwa innej osobie lub mieniu. Pomaga nawet pokryć koszty leczenia ofiary, w przypadku poważnego wypadku.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenie mienia od osób trzecich są w Indiach obowiązkowe, dlatego ważne jest, aby starannie wybrać ubezpieczenie samochodu. Porównując ubezpieczycieli, upewnij się, że sprawdzisz ich standardy obsługi i mechanizm rozpatrywania skarg, aby upewnić się, że spełniają Twoje oczekiwania, zanim kupisz od nich polisę.

Więcej informacji znajdziesz na stronie startmoto.pl