1 marca 2024

NAJLEPSZY PROGRAM GEODEZYJNY

2 min read

Geodezja to profesja, która w ostatnim czasie bardzo mocno i umiejętnie wykorzystuje zdobycze technologiczne, a przy tym bardzo mocno się rozwija. Tworzenie map geodezyjnych oraz rysunków, które bardzo często są podwalinami pod powodzenie całej przyszłej realizacji powinno przebiegać w przyjaznym środowisku. Najlepiej aby wykorzystywany program był intuicyjny i prosty w obsłudze, a przy tym posiadał wszystkie zaawansowane funkcjonalności, dzięki którym geodeta będzie w stanie stworzyć profesjonalne rysunki i projekty.

GstarCAD to uniwersalny i niezawodny program CAD 2D do projektowania dla projektantów, konstruktorów i rysowników. Dzięki wielu specjalistycznym nakładkom branżowym przyśpieszy i usprawni pracę każdego projektanta. GstarCAD jest doskonałą alternatywą dla innych konkurencyjnych rozwiązań, takich jak AutoCAD LT i ZWCAD.

Program CAD GstarCAD 2021 optymalizuje funkcjonalność 3D poprzez dodanie serii nowych poleceń. Inne nowe funkcje, takie jak:  Szybkie wymiarowanie, Import/Export własnych ustawień i chmura punktów znacznie poprawiają wydajność użytkowania programu w zakresie uzyskiwania danych wymiarowych, przesyłania ustawień użytkownika i danych chmury punktów. Dodatkowo  ulepszenia  palety narzędzi i edytora Mtext ułatwią użytkownikom programu wykonywanie zadań i zdecydowanie usprawnią proces projektowania.

Nakładki rozszerzające możliwości GstarCAD o dodatkowe biblioteki i funkcje przyśpieszające i usprawniające pracę projektantów geodetów przy tworzeniu i edycji map rastrowych, ewidencji budynków i gruntów, obliczeniach geodezyjnych i pracy z pomiarami GPS.

Dzięki możliwości wykorzystywania nakładek branżowych bez konieczności zakupu dodatkowego oprogramowania – GstarCAD jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy w codziennej pracy cenią intuicyjność i łatwość obsługi, a przy tym nastawieni są na optymalizację czasu pracy i oszczędność kosztów. Oprogramowanie jest także doskonałym rozwiązaniem dla każdego specjalisty, który współpracuje z przedstawicielami innych branży i zależy mu na tym, aby udostępniane przez niego dane były łatwe w odczytaniu także dla innych.