1 marca 2024

IRONCAD – WERSJA STUDENCKA

2 min read

Producenci oprogramowania Ironcad wierzą, że ich produkt powinien być przede wszystkim użyteczny. W tym celu bardzo dużą wagę przykładają do edukacji potencjalnych użytkowników oprogramowania już na etapie studiów akademickich. Przeświadczenie to poparte jest wieloletnią obserwacją rynku, która niestety bardzo często pokazuje, że studenci kończący edukację i wchodzący na rynek pracy, nie mają wystarczających umiejętności praktycznych do tego, aby móc rozpocząć samodzielnie działania.

Z myślą o wszystkich uczniach i studentach, którzy chcą zadbać o swoją przyszłą ścieżkę kariery, mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do innowacyjnego narzędzia do projektowania 3D, jakim jest program IRONCAD. Coraz więcej firm decyduje się na zakup oprogramowania IRONCAD, dzięki któremu może bez problemu: tworzyć zaawansowane projekty i modele maszyn i urządzeń, sporządzać profesjonalną dokumentację techniczną, korzystać z wbudowanych bibliotek oraz tworzyć animacje ruchu urządzeń czy fotorealistyczne wizualizacje zaprojektowanych produktów.

Wersja studencka Ironcad masz możliwość odczytu, zapisu i edycji wszystkich popularnych na rynku plików CAD 2D/3D. Skorzystaj z zaawansowanego modelowania powierzchniowego, a także zredukuj cykl projektowania swojej maszyny, dzięki technice „Drag&Drop” („Przenieś&Upuść”). Zostań użytkownikiem bezpłatnej wersji programu i korzystaj z oprogramowania, na którym pracują konstruktorzy w dużych przedsiębiorstwach! Poczuj się jak konstruktor w dużej firmie i bezpłatnie korzystaj z możliwości uniwersalnego narzędzia do projektowania jakim jest IRONCAD!

Pobierz wersję studencką w kilku, prostych krokach. Wystarczy, że wypełnisz przygotowany przez nas formularz. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut. Bezpłatna wersja studencka/edukacyjna zostanie wygenerowana po weryfikacji statusu studenta/ucznia. Ciesz się darmowym dostępem do pełnej funkcjonalności programu IRONCAD już dziś!