14 kwietnia 2024

Minimalizm w modzie

1 min read

pixabay.com/Victoria_Borodinova

Jedną z zalet minimalistycznego stylu życia jest to, że łatwiej jest być na bieżąco z trendami i zawsze na czasie. Chodzi o podstawy i klasyczne elementy, które można mieszać i dopasowywać na różne sposoby, aby stworzyć nowe stylizacje, zamiast wydawać pieniądze na wiele elementów odzieży, aby nadążyć za najnowszą modą.

Biżuteria może całkowicie zmienić Twój wygląd, ale nie musi być droga, ponieważ używasz tylko kilku podstawowych elementów. Skupiamy się na tym, aby mieć lepszą jakość niż ilość – możesz mieszać i dopasowywać różne naszyjniki do swoich koszul, kurtek, kamizelek, marynarek itp.

Jeśli chodzi o buty, zachowaj jedną lub dwie pary do noszenia na co dzień, a następnie kup kilka par na specjalne okazje. Będziesz w stanie nosić je częściej, jeśli będziesz je naprzemiennie, zamiast nosić tę samą parę przez cały czas. Na przykład, mam moje czarne sznurowane buty, które noszę przez większość dni, a następnie mam moje mokasyny, kiedy chcę czegoś innego.  Aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, możesz kupić jedną parę, która zadziała na obie okazje lub po prostu trzymać się czegoś czarnego.

Więcej porad znajdziesz również na stronie minimish.pl