1 marca 2024

Doubleclick

1 min read

Doubleclick to firma, która świadczy usługi reklamy cyfrowym firmom, markom i wydawcom. Mają do dyspozycji różnorodne narzędzia, które mogą śledzić konwersje, poprawiać kierowanie reklam i pracować nad maksymalizacją ROI. Doubleclick to oprogramowanie, które zapewnia firmom rozwiązania z zakresu marketingu cyfrowego. To nie tylko aplikacja, która pomaga marketerom zwiększać sprzedaż, dostarczając im praktycznych spostrzeżeń dzięki analizie danych. Zapewnia również firmom narzędzia pomiarowe do monitorowania postępów ich kampanii i upewnia się, że osiągają swoje cele.

Rozwiązania Doubleclick to zbiór produktów Google, które pozwalają marketerom i właścicielom firm mierzyć skuteczność wszystkich swoich cyfrowych kampanii marketingowych i zarządzać nimi.

Data Studio to internetowe narzędzie do analizy danych. Pozwala użytkownikom tworzyć, edytować, udostępniać i wizualizować dane w przeglądarce. Integruje się z Google Tag Manager w celu śledzenia i tagowania analiz.

Menedżer tagów to narzędzie do zarządzania plikami cookie, tagami i innymi identyfikatorami śledzenia na stronach internetowych. Obsługuje również zdarzenia w JavaScript w czasie rzeczywistym za pośrednictwem interfejsu API, aby reagować dostosowanym zachowaniem, gdy spełnione są określone warunki.

Rozwiązania DoubleClick to przyszłość analityki internetowej, jeśli chodzi o zbieranie danych i zrozumienie ich znaczenia.

Rozwiązania DoubleClick automatyzują i eliminują ręczne zadania analityki internetowej. Pozwala firmom uzyskać dokładniejsze informacje, korzystać z nowych technologii i zwiększać doświadczenie klienta.