21 maja 2024

Najlepsze fryzury na lato

1 min read

pixabay.com/7760815

Letnie fryzury są ważnym elementem cieszenia się sezonem, a opcji jest wiele. Wszyscy zgadzamy się, że koński ogon jest Twoim przyjacielem, gdy nie masz czasu na prysznic lub prostowanie włosów, ale istnieje wiele innych ciekawych sposobów na sportową stylizację tego lata.

Jeżeli szukasz czegoś skromnego, wypróbuj jedną z tych upiętych fryzur. Kucyki i warkocze wyglądają świetnie same w sobie, ale dzięki kolorowym spinkom, wyglądają równie plażowo, co funkcjonalnie. Możesz również uzyskać ładny efekt z luźnymi warkoczami, wybierając akcesoria do zaplatania w odważnych nadrukach lub jaskrawych kolorach; wypróbuj je na szczycie prostego kucyka, aby przejść do następnego poziomu.

Tego lata wiele z nas spędzi trochę czasu na plaży. Dla tych z nas, które nie zamierzają chodzić tylko w kostiumach kąpielowych, warto poświęcić trochę czasu na zrobienie czegoś specjalnego z naszymi włosami – a jeśli zamierzamy włożyć w to trochę wysiłku, możemy również upewnić się, że będziemy wyglądać dobrze robiąc to!

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie ohmadame.pl